Crowd1

Rybaření na švédských jezerech.

Co je to CROWD1 ?

Už je v Crowd1 zaregistrováno 45 000 000 lidí!

V České republice se teprve očekává prudký růst členů. Opravdu doporučuji se podívat na videa kde je vše přehledně vysvětleno!

Tak už byly naše odměny C1-Rewards převedeny na akcie a vytvořen účet u Londýnské DPN. Každý má počet akcií podle toho kolik vlastnil C1-Rewards !!

A už je funkční i obchodování z Krypto měnami Tokeny IXT(chápej jako IX Token Bitcoin atd) a každý z registrovaných z Crowd-1 podle pozice získal podíly PIXy a vše probíhá formou tzv. hry na planetě IX. Pro veřejnost bude hra spuštěna od března 2022. Tokeny jsou na burze obchodovatelné a nyní má 1 IXT hodnotu 4 $ !!! A náš Team-CSM je silný!

Už jen já mám 74 akcií !!

Součástí Crowd1 je Planet IX a z toho jsou odvozeny Tokeny IXT(IXToken) Cena IXT kolísá ale má mít velice dynamický růst.

V Planet IX má každý člen Crowd1 své tokeny uloženy v Pixech (pozemky v planet IX) se kterými může obchodovat, prodávat a nakupovat. To je jako obchod na burze. My co jsme začínali v počátcích jsme už nyní na tom velmi dobře! Momentálně vlastním 78 PIX . Ty zelené políčka jsou mé Pix.

Jednotlivé Pixy mají různou hodnotu a prodávají se levně ale i neuvěřitelně draze ! Od 20 do stovek ale i tísíců IXT ! A když jeden IXT má nyní cenu asi 4 Dolary a předpoklad je mnohem vyšší tak si to spočítejte !!!

Rozhodně to není o nějakém náboru lidí ! Jednoduše proto že já s toho vůbec nic nemám akorát posílíme svůj tým . Je to o tom že je dobré být v silném týmu ! A náš tým je už teď určitě nejlepší a s největší podporou !!!

Ano musím přiznat že to není zadarmo. Člověk se nemusí umět pohybovat ve světě kryptoměn ale stačí mít založený účet jako Blockchain kde se nakupuje skrze český Simplecoin a účet Binance a kryptopeněženku MetaMask. A v tom mu náš tým se vším pomůže !

Odkaz na stránky:
Registrace ZDE:
Každému po registraci dám odkaz na náš tým ČSM kde se zaregistruje, stránky TEAMCSM kde mu bude k dispozici veškerá podpora.

5 příjmů v CROWD1.

Zde najdete veškeré info:

Registrace Zde.:

Registrace přes QR kód.